“Чоловік на годину і більше“: у Мережі почали пропонувати послуги дружинам ухилянтів

Автор: Ольга Березовська

Мобілізація в Україні продовжується. Але не всі чоловіки готові стати на захист рідної країни, тому роблять усе, щоб уникнути зустрічі з працівниками ТЦК. І в Мережі почали активно з'являтись оголошення, в яких пропонують допомогу таким громадянам та їхнім сім'ям.

“Чоловік на годину і більше“: у Мережі почали пропонувати послуги дружинам ухилянтів  - today.ua

На відомому українському сайті оголошень щодня з'являються нові пропозиції щодо допомоги тим, хто не хоче бути мобілізованим. Найчастіше це юристи та адвокати, які обіцяють вирішити питання з ТЦК та "відмазати" чоловіків від служби в армії. Але є й оригінальніші варіанти.

Так, мешканець Одеси вирішив заробити на ухилянтах. Він виклав оголошення, яке назвав "Чоловік на годину і більше". Пропозиція актуальна для жінок, чиї чоловіки вважають за краще не виходити з дому, щоб мінімізувати шанс зустрічі зі співробітниками військкомату.

"Погуляю з вашою дружиною якщо боїтеся, що вас забере тцк, допоможу донести сумки, піти пошопиться", - написав автор оголошення.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

“Чоловік на годину і більше“: у Мережі почали пропонувати послуги дружинам ухилянтів

У Мережі також є інші "цікаві" пропозиції для ухилянтів. Так, салон краси обіцяє цілий спектр послуг для чоловіків у київському Виноградарі. Як сказано в оголошенні, українці можуть зробити стрижку чи корекцію бороди в "затишному" та "спокійному" салоні, який працює за зачиненими дверима. Автор пропозиції обіцяє клієнтам, що ТЦК їх не потурбує.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Чоловік на годину і більше“: у Мережі почали пропонувати послуги дружинам ухилянтів

Нагадаємо, раніше запрошення до ТЦК отримав Народний артист України Павло Зібров. Співак розповів, чим закінчився його похід до військкомату.