Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+“: як він працює

Автор: Корнєєв Ігор

У Міністерстві оборони України оголосили про запуск анонсованого раніше електронного кабінету військовозобов'язаного. Додаток отримав назву Резерв+.

Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+“: як він працює - today.ua

В оборонному відомстві нагадують, що вже завтра, 18 травня, набуде чинності новий закон про мобілізацію. Військовозобов'язаним громадянам слід оновити військово-облікові дані протягом двох місяців. Це стосується всіх чоловіків віком 18-60 років.

Міноборони повідомило, що зробити це можна трьома способами:

  • у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки;
  • у Центрах надання адміністративних послуг;
  • за допомогою додатку Резерв+.

Завантажити цей додаток можна в онлайн-магазинах App Store та Google Play Market. Він буде доступний в перший день дії нового закону, тобто з 18 травня.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Міністерство оборони України на своєму каналі в YouTube опублікувало відео-інструкцію, як користуватись новим додатком. Він надаватиме доступ до інформації у реєстрі даних Оберіг.

Також відомство повідомило, що у Резерв+ буде QR-код. Він потрібен правоохоронцям та співробітникам ТЦК, щоб швидко перевірити дані потенційного ухилянта під час зупинки на вулиці.

З його допомогою вони зможуть за лічені секунди встановити, хто перед ними: військовозобов'язаний, призовник, резервіст чи ухилянт. Якщо, звісно, останні в принципі встановлюватимуть на свій телефон цей додаток.

Міноборони запускає мобільний додаток “Резерв+“: як він працює

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністерство оборони нагадує, що оновлення військово-облікових даних не означає, що громадянина одразу викличуть на ВЛК. Це буде зроблено пізніше, якщо у військовозобов'язаному виникне потреба, повідомило оборонне відомство.

Нагадаємо, що сьогодні в українському парламенті було зареєстровано законопроєкт, який у разі його ухвалення кардинально змінить покарання для ухилянтів від мобілізації.