Міноборони відкрило перший в Україні центр рекрутингу армії: чоловіки зможуть обрати високооплачувану роботу за фахом

Автор: Леся Ловіцька

У Міноборони України повідомили про реалізацію інноваційного проекту. У Львові відкрили перший центр рекрутингу армії У ньому чоловіки зможуть отримати консультації щодо роботи у ЗСУ. Там не будуть видавати повістки і є можливість обрати вакансію відповідно до своєї спеціальності.

Міноборони відкрило перший в Україні центр рекрутингу армії: чоловіки зможуть обрати високооплачувану роботу за фахом   - today.ua

Проект стартував за співпраці Міністерства оборони України та спільно зі Львівською міською радою. Він і покликаний побудувати ефективну та прозору модель залучення до армії. Центр почав працювати у львівському ЦНАП за адресою вулиця Костя Левицького, 67.

Мер міста Андрій Садовий назвав головну перевагу нового центру.

"Тут не вручатимуть повістки. Кожен отримає докладну інформацію про актуальні військові вакансії", - зазначив чиновник.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

За словами Садового, у охочих долучитися до захисту Батьківщини є вагання, тому що вони не впевнені, що зможуть реалізувати свої професійні навички. Однак тепер вони мають таку можливість.

"Ви можете бути медиком, програмістом, логістом або будь-яким іншим фахівцем. Ваш внесок важливий для нашої перемоги!" – наголосив мер Львова.

Головна мета ініціативи – інформувати українців про те, як приєднатися до ЗСУ. Аналогічні установи з'являться у Києві, Одесі, Дніпрі. Йдеться про громадянську структуру, яка допомагатиме Міноборони, але не пов'язана із ТЦК.

У пресслужбі Міністерства оборони уточнили, що у центрі щодня працюватимуть люди, які нададуть інформацію про вакансії, проводитимуть профорієнтаційні тести, а також вестимуть процес до призначення на відповідну посаду. Причому рекрутери не є військовослужбовцями.

Міноборони відкрило перший в Україні центр рекрутингу армії: чоловіки зможуть обрати високооплачувану роботу за фахом

Заступник міністра оборони Наталія Калмикова наголосила, що в армії потрібні мотивовані люди, які свідомо роблять свій вибір:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Рекрутинг – це саме про добровільний і свідомий вибір. Ми максимально масштабуватимемо наші активності з рекрутингу та в інших містах України, відкриватимемо центри, розповідатим людям про наявні можливості знайти своє місце в обороні держави".

Раніше Міноборони запропонувало топ-10 високооплачуваних вакансій у ЗСУ.