Міноборони Нідерландів повідомили про плани передачі системи Patriot Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Україна може одержати ще одну систему Patriot. Про такі плани зробили заяву в Міноборони Нідерландів.

Міноборони Нідерландів повідомили про плани передачі системи Patriot Україні - today.ua

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен дала інтерв'ю "Європейській правді", в якому повідомила, що її країна розглядає можливість передати Україні додаткову систему Patriot.

"Росія посилила опір, ми всі це побачили. Труднощі на фронті, відкриття нового фронту, безперервні повітряні нальоти, використання КАБів. Ситуація дуже складна. Слід посилити українське ППО", - заявила глава оборонного відомства Нідерландів.

Кайса Оллонгрен нагадала, що незабаром уряд Нідерландів піде у відставку і це її останній офіційний візит до України. Проте вона пообіцяла залишатися амбасадором інтересів України у своїй країні.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

У Міноборони висловилися щодо мобілізації українців до 25 років

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Міністр оборони Нідерландів заявила, що цього літа в Україну прибудуть винищувачі F-16 і наші Повітряні сили зможуть використовувати їх для ударів по території Росії.

"Коли ви отримаєте винищувачі, то тільки ваші військові вирішуватимуть, як їх задіяти. Ви ведете війну проти агресора – це самооборона за 51-ю статтею ООН. Ми завжди говорили: поки Україна відбиває напад і дотримується міжнародного гуманітарного права, ви можете завдавати ударів також по військових об'єктах з того боку кордону, якщо це необхідно для самооборони", - заявила Кайса Оллонгрен.

Міноборони Нідерландів повідомили про плани передачі системи Patriot Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що на питання про те, чи потрібний дозвіл США для використання американських літаків, що передаються Нідерландами, для ударів по Росії, міністр оборони прямо не відповіла.

Нагадаємо, що наприкінці травня з різницею в один день дозвіл на удари винищувачами F-16 по території Росії Україні надали Данія, а потім Нідерланди. Зазначимо, що самі американці ці літаки нашим Повітряним силам не постачають.