Київстар відключить абонентів від 3G: як зберегти доступ до мобільного інтернету

Автор: Леся Ловіцька

Київстар повідомив про важливі зміни у роботі мобільного інтернету. Оператор почав розсилати абонентам SMS-повідомлення про відключення 3G.

Київстар відключить абонентів від 3G: як зберегти доступ до мобільного інтернету  - today.ua

У незалежній спільноті мобільних технологій України MZU-Мобільний Зв'язок України повідомили, що причиною став намір компанії розвивати мережу 4G. Вона прагне впроваджувати нові технології.

"Київстар почав розсилати SMS про відключення 3G. Київстар планує припинити підтримку 3G для подальшого розвитку 4G-мережі та впровадження нових технологій. Інформування про дату відключення 3G відбудеться заздалегідь", - зазначили аналітики.

Як скористатися мобільним інтернетом

Щоб зберегти доступ до швидкісного мобільного інтернету за зв'язку після відключення 3G, треба увімкнути на своєму смартфоні 4G/LTE.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Власникам гаджетів, які працюють на Android слід зайти у "Параметри" телефону, обрати пункт "Підключення", потім - "Мобільні мережі", "Тип мережі" та режим, в описі якого вказано "4G" або "LTE".

Для власників пристроїв на IOS передбачені наступні дії: потрібно зайти у "Параметри", обрати "Стільникові дані", активувати їх, після чого автоматично під'єднається мережа, яка доступна для смартфону.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що Київстар отримав дозвіл на використання нового коду мережі 77 (+380 77). Але новація ніяк не вплине на діючі номери. Наразі оператор мобільного зв'язку використовує п'ять національних кодів: 67, 68, 96, 97, 98.

Раніше стало відомо, що Київстар вирішив підвищити тарифи на послуги для абонентів. Тим з них, хто не бажає сплачувати більше, запропонували змінити свій тарифний план на дешевший. Але слід пам'ятати, що він передбачає менший обсяг послуг.