Коли закінчиться війна в Україні: передбачення від Нострадамуса, Ванги та сучасного екстрасенса

Автор: Леся Ловіцька

Коли закінчиться війна в Україні – це головне питання, яке цікавить українців. Багато хто хоче знати, що говорили про бойові дії знамениті провидці, які вірно передбачили багато подій. Стали відомі прогнози Нострадамуса, Ванги, а також сучасного екстрасенса Ісіти Гайї.

Коли закінчиться війна в Україні: передбачення від Нострадамуса, Ванги та сучасного екстрасенса - today.ua

Більшість езотериків сходяться на думці, що війна в Україні може завершитися у 2024 році.

Нострадамус

Астролог, поет та алхімік Мішель Нострадамус точно передбачив різні історичні події. В одному з прогнозів він говорив про воєнний конфлікт, який триватиме сім місяців, а потім переросте у Третю світову війну. Проте француз не надав інформації про терміни протистояння.

Ванга

Болгарська провидиця Вангелія Димитрова точно бачила майбутнє – їй довіряли навіть перші особи держав. Сліпа провидиця пророкувала кінець світу у 5079 році.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Як повідомило американське видання New York Post з посиланням на джерела в ясновидячому колі, російського диктатора Володимира Путіна вб'ють. Розправу з глави рашистів зроблять люди з його близького оточення. Ванга спрогнозувала перетікання влади на геополітичній арені світу з Заходу на Схід. На планету чекають стихійні лиха, викликані зміною клімату.

За словами Ванги, війна в Україні триватиме близько двох років. Бойові дії припиняться тоді, коли на троні виявиться "восьмий". Причому не уточнюється, хто чи що є цим "восьмим".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ісіта Гайя

Прозора назвала 2024-й роком переродження. Вона спрогнозувала завершення активних бойових дій в Україні, вони перейдуть на інші країни. Навесні та влітку багато регіонів пройдуть серйозні випробування, зміни торкнуться й нашої держави, яка перейде у нову еру своєї історії.

Раніше астролог Яна Тимощук заявила, що війна в Україні може закінчитись за два місяці, але буде нова.