Коли закінчиться російсько-українська війна та хто переможе: карпатські мольфари зробили прогноз

Автор: Леся Ловіцька

В Україні триває повномасштабна війна із Росією – мобілізацію продовжили до 13 травня. Воєнні аналітики наголошують на погіршенні ситуації на фронті. Карпатські мольфари зробили прогноз про те, як закінчиться протистояння з ворожою державою, і хто здобуде перемогу.

Коли закінчиться російсько-українська війна та хто переможе: карпатські мольфари зробили прогноз - today.ua

Прогноз мольфарки Калини

Мольфарка Калина, яка мешкає у карпатській Верховині, песимістично оцінила подальший розвиток подій в Україні. Вона наголосила, що війна на нашій території закінчиться нескоро. Більше того, вона може розпочатися і в інших країнах, бо російський диктатор Володимир Путін не має наміру зупинятися.

Провидиця відзначила старання українського президента Володимира Зеленського. Проте проблеми на фронті гострі та потребують вирішення.

"Смертність - багато, велика смертність у нас... Зміна велика має бути, але скоро ще не буде... Немає зброї, нема чим воювати. Шкода Зеленського, бо людина ходить-просить. Інші втекли за кордон, а цей - ні. Турботи, трішки клопоту по всій Україні", - поділилася езотерик.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Прогноз мольфарки Марії Цвилінів

Ще одна провидиця з Карпат дійшла висновку, що Україна зможе відновити свою цілісність та вийти на межі 1991 року. Території, які зараз окуповані, знову опиняться під національним синьо-жовтим прапором.

Марія Цвилінів запевнила, що РФ не виграє війну, але нашому народу доведеться пережити чимало бід. Серед них – голод. Тому що ціни на продукти різко зростуть і не всі зможуть забезпечити себе їжею. При цьому після кризи на нас чекає відновлення та процвітання.

Прогноз мольфара Довбуша

Чоловік, який є ще однією знаменитістю у Карпатах, пообіцяв, що у майбутньому Україною керуватимуть чоловік та жінка. Наші регіони, захоплені російськими окупантами, повернуться.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами Довбуша, перемога у війні буде за нашою державою. Росія ж розпадеться на окремі держави – після перевороту, спричиненого діями влади.

Раніше астролог Влад Росс спрогнозував повернення генерала ЗСУ Валерія Залужного, котрий може стати майбутнім президентом України.