Коли Україна отримає F-16: у Нідерландах зробили заяву про терміни та кількість винищувачів

Автор: Ольга Березовська

В Україні продовжується підготовка до отримання винищувачів F-16 від західних партнерів. В МЗС Нідерландів зробили заяву про те, коли це може статися.

Коли Україна отримає F-16: у Нідерландах зробили заяву про терміни та кількість винищувачів - today.ua

Глава Міністерства закордонних справ Нідерландів у новому інтерв'ю розповіла про гарантії безпеки для України та про те, як союзники планують підтримувати нашу країну у боротьбі з російськими загарбниками. Ханке Брюїнс Слот також висловилася щодо того, коли ЗСУ нарешті зможуть отримати винищувачі F-16.

За її словами, Нідерланди разом із партнерами активно працюють над тим, щоб якнайшвидше передати Україні літаки. Міністр відмовилася назвати точну дату, але заявила, що робиться все для того, щоб прискорити цей процес.

Коли Україна отримає F-16: у Нідерландах зробили заяву про терміни та кількість винищувачів

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

"Ми дуже наполегливо працюємо над тим, щоб зробити можливим постачання літаків F-16 в Україну. Перш за все, ми відкриваємо навчальний центр в Румунії, тому ми робимо все можливе, щоб доставити їх якомога швидше, але у нас є деякі умови, які ще мають бути виконані.І це має статися у 2024 році, і чим раніше, тим краще", - зазначила Ханке Брюїнс Слот.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується кількості винищувачів, які отримає українська армія, то йдеться про 24 літаки. За словами глави МЗС, її країна поки що не може гарантувати, що ця кількість у майбутньому збільшиться.

Нагадаємо, раніше цю тему обговорив представник Міноборони України, який заявив, що питання передачі винищувачів вже вирішене.