Клієнтам топового українського банку змінили термін дії карток: названо кінцеву дату

Автор: Леся Ловіцька

Один з найбільших українських банків змінив термін дії всіх своїх карток, зокрема тих, в яких він закінчується. Рішення ухвалено згідно з воєнним станом. Названо кінцеву дату використання.

Клієнтам топового українського банку змінили термін дії карток: названо кінцеву дату  - today.ua

Йдеться про державний Ощадбанк. Він продовжив термін дії карток до 30 вересня 2024 року, це мінімальний термін, який також може бути продовжено.

У пресслужбі фінансової установи повідомили, що пролонгація автоматична для карток, термін дії яких завершився починаючи з лютого 2022 року. У випадку, якщо карту вже перевипущено, клієнтам порадили звернутися безпосередньо до відділення – у зручний час.

Зазначено, що такі картки навіть після закінчення терміну дії продовжать повноцінно функціонувати. Власники таких банківських продуктів зможуть як знімати кошти у банкоматах, так і здійснювати розрахунки у торговельно-сервісній мережі.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Шпигуни показали новий Kia Sportage для України

Ощадбанк через воєнний стан вже кілька разів продовжував термін дії старих карток: наприкінці минулого року – до 31 березня 2024-го.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни в Україні були встановлені ліміти на зняття готівки через банкомати – для уникнення дефіциту. Єдиної суми немає – установи приймають рішення на власний розсуд. Що стосується Ощадбанку, він дозволяє знімати до 50 000 грн на добу, незалежно від кількості запитів до банкомату.

Клієнтам топового українського банку змінили термін дії карток: названо кінцеву дату

Ощадбанк залучить 20 млн євро на енергоефективність

Відповідний лист про наміри Ощадбанк підписав з фондом Finance in Motion GmbH - для підтримки вітчизняної енергетики. Банк планує залучити спеціальну кредитну лінію для фінансування заходів з енергоефективності клієнтів та проєктів з відновлюваної енергетики у нашій країні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Обсяг інвестиції - до 20 млн євро. Його доповнять грантами для кінцевих позичальників. Потенційне закриття угоди передбачається орієнтовно у другій половині цього року.

Раніше стало відомо про лідера у рейтингу банків, яким українці довіряють свої гроші – ним виявився не ПриватБанк чи Ощадбанк.