Канада передасть Україні авіаційні ракети, здатні пробивати літакові ангари

Автор: Корнєєв Ігор

Міністерство оборони Канади анонсувало воєнні постачання для Повітряних сил України. Наші аси матимуть можливість знищувати ворожі літаки ще на землі.

Канада передасть Україні авіаційні ракети, здатні пробивати літакові ангари - today.ua

Міністр національної оборони Канади Білл Блер повідомив, що в Україну направлять авіаційні ракети CRV7 (Canadian Rocket Vehicle 7). Вони вже зняті з озброєння канадської армії, але військові розконсервували боєприпаси, які планували утилізувати, та підготували їх до виконання бойових завдань українськими пілотами.

"Канада надасть Україні 2,3 тисячі канадських авіаційних ракет CRV7. Це озброєння раніше використовували Королівські ВПС Канади... За минулі кілька місяців ми тестували ці ракети, щоб переконатися в їх ефективності", - заявив Білл Блер.

Термін постачання глава Міноборони Канади не уточнив, але додав, що випробування ракет триває, і згодом постачання CRV7 в Україну буде продовжено і розширено.

Популярні зараз

Зеленський назвав умову, за якої піде з посади президента України

Міністр оборони Великої Британії зробив заяву щодо ударів по Росії британськими ракетами

Нова пошта та Sense Bank тимчасово не працюють: названа причина

Шпигуни показали новий Kia Sportage для України

З урахуванням того, що союзники України по Коаліції авіаційних можливостей здебільшого зняли заперечення проти завдання ударів по території Росії, ця зброя може дуже стати у пригоді Повітряним силам нашої країни.

Ракета CRV7 спроєктована таким чином, що здатна пробивати авіаційні ангари та знищувати цілі, що знаходяться в них. Зокрема, літаки та вертольоти противника.

Канада передасть Україні авіаційні ракети, здатні пробивати літакові ангари

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Попри те, що ця ракета була прийнята на озброєння ще в 70-х роках минулого століття, вона залишається однією з найпотужніших некерованих штурмових ракет багатьох країн Заходу.

Зазначимо, що сьогодні Канада також повідомила про постачання перших чотирьох бронетранспортерів BISON до України. Вони будуть використовуватися на фронті як санітарний транспортний засіб. Загалом Канада поставить Україні 50 таких БТР.