Кабмін ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня: на скільки піднімуть виплати

Автор: Ольга Березовська

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо проведення індексації пенсій з 1 березня 2024 року. Денис Шмигаль також повідомив, наскільки в середньому піднімуть виплати українським пенсіонерам.

Кабмін ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня: на скільки піднімуть виплати - today.ua

В Україні готуються провести третю за час повномасштабної війни індексацію пенсій. Таке рішення було ухвалено під час нового засідання Кабінету Міністрів 23 лютого 2024 року. Про це повідомив у своєму телеграмі-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Індексація пенсій відбудеться з 1 березня. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні Уряду. Це вже третя індексація за час повномасштабної війни. Пенсії буде підвищено майже на 8%", - заявив глава уряду.

За словами Шмигаля, у середньому пенсії українських пенсіонерів стануть вищими на 322 гривні, а середній розмір виплат зросте до 5 717 гривень.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Кабмін ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня: на скільки піднімуть виплати

Як зазначив прем'єр-міністр, березнева індексація торкнеться понад 10 мільйонів українців. З них 9,5 мільйона – це цивільні пенсіонери, майже 600 тисяч – працівники силових відомств, а близько 100 тисяч – це постраждалі від катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Денис Шмигаль додав, що вже з 1 квітня відбудеться автоматичний перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів з урахуванням оновленого страхового стажу. В результаті ще 654 тисячі українців почнуть отримувати більше. Крім того, 2024 року пройде індексація мінімальних пенсій.

Нагадаємо, у Мінреінтеграції раніше повідомили про підвищення виплат для ВПО з 1 березня.