Буданов оцінив можливість захоплення Донецької та Луганської областей у 2024 році та розкрив плани росіян

Автор: Ольга Березовська

Кирило Буданов висловився з приводу того, чи зможе російська армія повністю захопити Донецьку та Луганську область у 2024 році. Глава української розвідки також поділився новими планами росіян, пік яких настане вже навесні.

Буданов оцінив можливість захоплення Донецької та Луганської областей у 2024 році та розкрив плани росіян - today.ua

Начальник Головного управління розвідки МО України дав нове інтерв'ю The Wall Street Journal, у якому обговорив виведення українських військ з Авдіївки та визнав, що ситуація на фронті важка. Проте Кирило Буданов вважає, що Росія також має проблеми.

За словами глави розвідки, ще у перший рік повномасштабного вторгнення РФ втратила основну частину своєї професійної армії. Тому зараз використовує непідготовлених призовників, яких відправляє на "м'ясні штурми".

Водночас Буданов наголосив на проблемах Росії з артилерійськими снарядами. Він стверджує, що окупанти використовують більше, ніж можуть зробити. Крім того, скоротилися постачання, тому РФ припинила бити ракетами по українським містам.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

Начальник ГУР також обговорив головну стратегічну мету Кремля – повне захоплення Донецької та Луганської областей. Він упевнений, що росіяни не зможуть цього зробити у 2024 році.

"У них немає сил", - заявив Кирило Буданов.

Буданов оцінив можливість захоплення Донецької та Луганської областей у 2024 році та розкрив плани росіян

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щодо планів окупантів, то, як стверджує головний розвідник, вони хочуть посіяти розбрат у ЗСУ та українському суспільстві. Для цього вони використовуватимуть дезінформацію та спроби вбивства відомих в Україні осіб. Буданов зазначив, що пік інформаційної атаки настане навесні і може супроводжуватись військовими атаками.

Нагадаємо, що раніше американське видання NYT повідомив про сотні українських військових, які потрапили в полон при відступі з Авдіївки.