Франція створить фонд для відновлення критичної інфраструктури України

Автор: Корнєєв Ігор

У Парижі президенти Франції Емманюель Макрон та України Володимир Зеленський підписали нову угоду. Вона присвячена енергобезпеці нашої країни.

Франція створить фонд для відновлення критичної інфраструктури України - today.ua

Документ передбачає створення у Франції фонду допомоги з відновлення критичної інфраструктури України. Він буде профінансований на 200 млн євро, з яких 60 млн євро витратять на відновлення українських енергетичних об'єктів, які постраждали від дій російських терористів.

Президенти Франції та України підписали ще низку угод. Зокрема, про відкриття на території нашої країни Французького агентства з розвитку (AFD), а також про діяльність Товариства сприяння та участі в економічній співпраці (PROPARCO) та організації Expertise France.

Франція направить в Україну 20 фахівців, які нададуть технічну підтримку українським підприємствам.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський прибув до Франції для участі у меморіальних урочистостях, присвячених 80-річчю відкриття Другого фронту у Європі. Візит вийшов украй плідним. Напередодні було підписано договір із франко-німецькою збройовою групою KNDS.

Вона відкриє в Україні сервісний центр для САУ CAESAR. Також нашій країні передали ліцензоване виробництво 155-міліметрових снарядів, які тепер будуть виготовлятися безпосередньо в Україні.

Франція створить фонд для відновлення критичної інфраструктури України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також 7 червня Володимир Зеленський зустрівся зі своїм американським колегою Джо Байденом, який оголосив про надання нового пакету військової допомоги на суму 255 млн доларів. Озброєння та снаряди з цього пакету буде доставлено до України у найкоротші терміни.

Президент Франції Емманюель Макрон напередодні повідомив, що Україні передадуть винищувачі Mirage 2000-5. Також Париж бере на себе завдання щодо підготовки українських пілотів та техніків для цих літаків.