Франція може відправити в Україну солдатів в обхід НАТО: “Це і наша боротьба“

Автор: Корнєєв Ігор

Прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь допустив можливість відправлення французьких військовослужбовців до України. Раніше про це висловлювався президент Емманюель Макрон.

Франція може відправити в Україну солдатів в обхід НАТО: “Це і наша боротьба“ - today.ua

Сьогодні в Сенаті глава уряду дав роз'яснення щодо позиції президента Макрона, який днями заявив, що він розглядає можливість направити французьких військових до України.

Прем'єр заявив, що оскільки за Україною стоїть Франція, ніхто з членів її Сенату не може засумніватися у необхідності здобути перемогу над Росією. В таких умовах не можна виключати будь-яких заходів підтримки, зокрема і відправлення французьких військових у зону конфлікту. Саме це, за словами Габріеля Атталя, мав на увазі президент Емманюель Макрон.

Міністр-делегат у справах Європи Жан-Ноель Барро підтримав колегу, заявивши:

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

"Боротьба українців - це і наша боротьба. Тому що, борючись два роки за цілісність своєї території, вони борються і за безпеку Євросоюзу та Франції, адже диктатори не беруть відпустку. А якщо Україна паде, лінія фронту неминуче пересунеться на захід. Коли горить будинок сусіда та вогонь загрожує поширитися, ми не стоїмо склавши руки, ми беремо і реагуємо”.

Франція може відправити в Україну солдатів в обхід НАТО: “Це і наша боротьба“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Глава уряду Габріель Атталь роз'яснив, що мова може йти про участь французьких солдатів у підготовці українських колег, охороні повітряного простору та деяких сухопутних ділянок кордону.

Нагадаємо, днями Емманюель Макрон припустив можливість введення військ НАТО на територію України, проте пізніше глава Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що така це не розглядається.