Ексспівробітник Microsoft розкритикував нову Windows 11

Автор: Корнєєв Ігор

Колишній співробітник компанії Microsoft протестував Windows 11 на своєму комп'ютері й розчарувався. Продуктивності нової версії операційної системи він присвятив великий пост у соціальній мережі.

Ексспівробітник Microsoft розкритикував нову Windows 11 - today.ua

Енді Янг свого часу працював інженером у компанії Microsoft і є справжнім її ветераном. Йому стало цікаво, які зміни внесли його колишні колеги до операційної системи нового покоління.

Він встановив її на свій комп'ютер із процесором Core i9 та 128 Гб оперативної пам'яті та залишився розчарований результатом. За його словами, продуктивність Windows 11 настільки погана, що це виглядає як незавершений продукт, який необхідно доопрацювати.

Він описав проблему, з якою зіткнувся під час відкриття меню «Пуск». Це призвело до збою в роботі Windows 11. Янг закрив і знову відкрив це меню, але навіть після повторного відкриття панелі пошуку Windows знадобилося кілька секунд, перш ніж з'явилися результати.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

Янг пояснив, що він, як і раніше, любить Windows 11, попри проблеми. Зокрема тому, що він сам допомагав створювати частини коду. Але він вважає, що операційна система все ще потребує серйозного доопрацювання.

"Якщо дані показують, що програмне забезпечення, яке ви створюєте, розчаровує значний відсоток користувачів, це означає, що ще є над чим попрацювати", - написав колишній інженер компанії Microsoft.

Ексспівробітник Microsoft розкритикував нову Windows 11

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, з моменту її дебюту у 2021 році в Windows 11 було виявлено безліч помилок та проблем із продуктивністю, включаючи зниження продуктивності в іграх та проблеми з високим завантаженням центрального процесора.

Нагадаємо, що Microsoft припиняє підтримку Windows 10 наступного року. Це означає, що користувачеві доведеться щорічно платити, якщо він захоче продовжувати безпечно використовувати операційну систему.