Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розсекретила незвичне ім'я новонародженого сина

Автор: Ольга Березовська

Модель Даша Хлистун поділилася зворушливою публікацією у своєму Інстаграмі. Молода мама показала новонародженого сина та розповіла фанатам, яке ім'я дали хлопчикові батьки.

Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розсекретила незвичне ім'я новонародженого сина - today.ua

6 лютого 2024 року Макс Михайлюк та його дружина Даша Хлистун стали батькам вдруге. Ексучасник популярного шоу "Холостяк" та модель довгий час не розповідали про те, як назвали сина, чим тільки підігрівали інтерес публіки. І ось через 10 днів мама вирішила поділитися з підписниками цією інформацією.

Виявилося, що Даша та Макс не просто мовчали з цього приводу. Справа в тому, що протягом усього цього часу вони намагалися зупинитись на одному імені. В результаті вони назвали сина незвичайним давньогрецьким ім'ям.

"Хочу нарешті сказати ім'я нашого сина. Не думайте, що тягли інтригу або хотіли довше протримати в секреті. Ми просто розгубилися і довго підбирали ім'я. Цього разу було дуже важко. У пологовому будинку дали йому - Theo. Коли була вагітна, думала, що народиться – Amir. Але зрештою у нас Dimitri",- написала Хлистун.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Дружина “Холостяка“ Макса Михайлюка розсекретила незвичне ім'я новонародженого сина

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Разом з тим вона поділилася з шанувальниками й милою фотографією малюка, який лежить на ліжку та міцно тримає маму за палець.

Нагадаємо, що раніше увагу прихильників привернула актриса Катерина Тишкевич, яка поділилася романтичним фото із чоловіком у Мережі.