Today.ua

Долар завдав удару по біткоїну: чому криптовалюта перестала зростати в ціні

Рішення Федеральної резервної системи (ФРС) США щодо підвищення відсоткових ставок відбилося на ринку криптовалюти. Ціна біткоїна та інших криптовалют знизилася.

За останню добу вартість біткоїна впала на 0,9% і становила 67 030,4 долара. Експерти фінансового ринку вважають, що основна криптовалюта може показати тижневі втрати. Вони пов'язують це з тим, що приплив криптоінвестицій не зміг перевищити страхів на тлі новин про зміну процентних ставок ФРС.

Ситуацію не врятував навіть намір компанії MicroStrategy Incorporated випустити облігації на 500 млн доларів для інвестування в біткоїн. Зміна його ціни на тлі таких новин була набагато меншою, ніж це очікувалося на ринку.

Зміцнення позицій долара позначилося й на інших електронних валютах. Їхня волатильність була на рівні від стабільних до низьких цін.

Серед альткоїнів незначне зростання показав лише Ether. Він зріс на 0,2% до 3515,79 долара. За словами Гері Генслера, голови Комісії з цінних паперів та бірж, регулятор має намір схвалити спотові ETF на Ether до кінця літа.

Водночас альтернативні криптовалюти ADA, XRP та SOL впали в ціні кожна більш ніж на 2%. Падають у ціні й мемкоїни – криптовалюта, створена як жарт, та обіцяюча власникам величезний прибуток. Мемкоїни DOGE та SHIB втратили по 0,5%.

Нагадаємо, на початку року біткоїн показував історичне зростання, поки не обвалився в середині березня за один день відразу на 6 тисяч доларів до значення $67,5 тисячі. Експерти очікували на деякий "відскок", але ціна основної криптовалюти досі тримається приблизно на цьому значенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ