Дочка Кузьми Скрябіна вперше розповіла про хворобу та смерть бабусі: “Болюча тема“

Автор: Ольга Березовська

Єдина донька Андрія Кузьменка дала рідкісний коментар щодо хвороби та смерті бабусі. Барбара зізналася, що для сім'ї це дуже болісна тема.

Дочка Кузьми Скрябіна вперше розповіла про хворобу та смерть бабусі: “Болюча тема“ - today.ua

Мама лідера гурту "Скрябін" пішла з життя 23 вересня 2023 року. Ольга Михайлівна померла у віці 76 років від серйозної хвороби. Близькі жінки не коментували її смерть, але згодом дочка Кузьми вирішила поділитися деталями.

26-річна Барбара зізналася, що хвороба виникла несподівано та розвивалася дуже швидко. За словами дівчини, коли "швидка допомога" забрала Ольгу Михайлівну, вона мала вже дуже серйозні проблеми зі здоров'ям. А потім вона взагалі була прикута до ліжка.

Дочка Кузьми Скрябіна вперше розповіла про хворобу та смерть бабусі: “Болюча тема“

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

"Вона захворіла просто в одну мить. І все розвивалося так блискавично, що коли забрала "швидка", виявили вже і сепсис, і ниркову недостатність. Якийсь час була прикута до ліжка", - додала дочка відомого артиста.

Барбара наголосила, що тема втрати бабусі дуже болісна для сім'ї. Вона каже, що Ольга Михайлівна завжди вела дуже активний спосіб життя, а пішла "практично в один момент".

Мама Андрія Кузьменка все життя працювала вчителем. Вона всіляко підтримувала бажання сина пов'язати своє життя із музикою. А після смерті Кузьми Ольга Михайлівна написала три книги про знаменитого сина.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дочка Кузьми Скрябіна вперше розповіла про хворобу та смерть бабусі: “Болюча тема“

Нагадаємо, що у річницю смерті лідера гурту "Скрябін" вшанувала його пам'ять у Мережі Наталія Могилевська, яка довгий час товаришувала з Кузьмою.