Для путінської армії в Україні закривається вікно можливостей, - Bloomberg

Автор: Корнєєв Ігор

Росія зробила велику ставку на те, щоб досягти значних успіхів на полях битв в Україні саме у 2024 році. Проте, західні військові аналітики вважають, що цей шанс Кремлем втрачено і далі для російської армії все буде ставати гіршим.

Для путінської армії в Україні закривається вікно можливостей, - Bloomberg - today.ua

Причин, через які російський диктатор Володимир Путін цього року жене і жене російську армію вперед, є декілька. Декларуючи, що він готовий воювати стільки, скільки доведеться, Путін чудово розуміє, що техніка та особовий склад російської армії вибиваються в Україні рекордними темпами. Водночас Сили оборони України отримують дедалі більшу військову допомогу від союзників.

"Російська стратегія виснаження сил України є дуже дорогою і кривавою для самої російської армії. Це може призвести до надмірного виснаження сил російської сторони, що, своєю чергою, дає українцям шанс контратакувати", – наводить видання Bloomberg слова голови московського Центру аналізу стратегій і технологій Руслана Пухова.

Чотири місяці відсутності військової допомоги США створили для Кремля вікно можливостей. Але дедалі більші постачання західних снарядів і техніки стрімко його закривають.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Відкриття нової ділянки фронту на півночі Харківської області обернулося для Росії катастрофою. Її армія зазнала величезних втрат, а західні союзники України один за одним надали їй право завдавати ударів по Росії. Така заборона діяла протягом майже двох з половиною років війни.

Для путінської армії в Україні закривається вікно можливостей, - Bloomberg

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми бачили, як вони (українські частини на півночі Харківської області – ред.) витримали російський напад. У ситуації, яка динамічно розвивається, зброя, яка прибула на поле бою у великих масштабах та кількостях за останні кілька днів та тижнів, мала значення", – вважає радник Білого дому Джейк Салліван.

Скоре прибуття винищувачів F-16 в Україну та дозвіл від їх постачальників завдавати ударів по території Росії – це ще один важок на чаші терезів цієї війни, яка почала схилятися на бік української армії.