Часів Яр став для російської армії пасткою, – Forbes

Автор: Корнєєв Ігор

Західні військові аналітики вважають, що безплідні спроби росіян захопити Часів Яр, стали для армії РФ пасткою. Наступ російської армії розвивається не так, як було задумано її командуванням.

Часів Яр став для російської армії пасткою, – Forbes - today.ua

Часів Яр став черговою фортецею, об яку ламає зуби російська армія. Нагадаємо, росіяни, переважно силами ПВК "Вагнер", які мобілізували десятки тисяч ув'язнених, штурмували Бахмут 224 дні.

Після залишення міста українські воїни відійшли на підготовлений рубіж у Часовому Яру. 20 травня виповнився рік, як вони утримують оборону на цій ділянці фронту.

Часів Яр став для російської армії пасткою, – Forbes

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Часів Яр мав би стати легкою здобиччю для росіян, але стало для них пасткою з боями на виснаження. Вони досягли значних успіхів, але ціною тисяч жертв. Втрати українців значно менші", — пише видання Forbes.

Запекла оборона наших воїнів у Часовому Яру порушила всі плани російського диктатора Володимира Путіна. Він розраховував після заволодіння містом вийти до Слов'янська та Краматорська.

У британській розвідці наголошують на неймовірно високих втратах армії РФ в Україні. В останні два місяці середньодобові втрати сягали 1200 осіб.

"Цілком імовірно, що більшість російських сил проходять лише обмежену підготовку. Вони не здатні проводити складні наступальні операції", - повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Часів Яр став для російської армії пасткою, – Forbes

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Видання Forbes зазначає, що росіянам вдалося ненадовго відтіснити наші сили у Калинівці. Проте Сили оборони України провели успішну контратаку та відкинули ворога.

Інститут вивчення війни ще 19 травня повідомляв, що росіяни мають намір інтенсифікувати бойові дії в районі Часового Яру і Вовчанська, щоб взяти ці міста під контроль. Проте за два тижні їх успішно утримують наші військові.