Буданов повідомив про зміну ситуації під Вовчанськом

Автор: Корнєєв Ігор

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що ворога на північному сході Харківської області вдалося блокувати. За його словами, окупанти не мали значного успіху.

Буданов повідомив про зміну ситуації під Вовчанськом - today.ua

Буданов зазначив, що ворог не залишає спроб просунутися на цьому напрямі. Ситуація, за його словами, залишається напруженою та швидко змінюється. Однак про значний успіх наступу супротивника на півночі Харківської області не йдеться.

"Тобто противник вже заблокований на тих рубежах, на які міг зайти…Ситуація не є якоюсь катастрофічною. Не треба панікувати. Головна мета РФ в цій операції - це в принципі інформаційна операція, щоб створити хаос. Для того, щоб змусити наші угруповання відходити в східних напрямках. Але цього немає”, – заявив Кирило Буданов.

Начальник ГУР МО додав, що противник поки не залучив усі сили та засоби, накопичені для проведення цієї наступальної операції. Однак зазначив, що російська армія має обмежені ресурси в даному регіоні.

Популярні зараз

Частині пенсіонерів перерахують пенсію у червні: хто отримає додаткову тисячу гривень

Евакуацію з Вовчанська терміново зупинено: що відбувається в одній із найгарячіших точок війни

Киянам слід бути готовими до вимкнень електроенергії на тиждень

В Україну доставлено один із найкращих у світі комплексів ППО з Німеччини

"Скажімо так, все що в них було в прикордонні - воно вже задіяно. Далі їм потрібно вводити свої резерви", - заявив Буданов.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня росіяни зробили спробу наступу на півночі та північному сході Харківської області. Вони намагалися рухатися у напрямі Липців та Вовчанська. Їм вдалося захопити кілька сіл у так званій сірій зоні.

Буданов повідомив про зміну ситуації під Вовчанськом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кирило Буданов повідомив, що ГУР має у своєму розпорядженні радіоперехоплення, які підтвердили, що деякі підрозділи росіян відмовилися йти в наступ на даній ділянці фронту.

Раніше Буданов заявив в інтерв'ю The New York Times, що окупанти планують наступ у Сумській області.