Британія скуповує радянську зброю по усьому світу: стало відомо, навіщо це їй

Автор: Марченко Любов

Великобританія вже тривалий час скуповує по всьому світу стару радянську зброю. Причому англійці це роблять не самі, а разом з іще кількома країнами, які фінансують ці закупки. Усе це відправляють в Україну.

Британія скуповує радянську зброю по усьому світу: стало відомо, навіщо це їй - today.ua

Таку інформацію опублікувало видання The Times.

Як з'ясувалось, Британія закуповує та постачає Україні зброю радянського зразка вже доволі тривалий час. Озброєння закуповують в усіх куточках світу – де тільки можливо. Донедавна це робилось абсолютно таємно. Така таємничість почасти була викликана тим, що продавці зброї не хотіли "засвічувати" свою причетність до цієї справи. (Чи не звідки гучні відставки та арешти російських воєначальників, які наробили резонансу в РФ останнім часом?)

Таким чином, Британія фактично займалася контрабандою зброї, але інакше було неможливо, пише The Times. Щоправда невідомо, чи продовжуватиметься цей процес після того, як таємне стало явним.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Британія скуповує радянську зброю по усьому світу: стало відомо, навіщо це їй

Як відомо, Великобританія є одним із найбільш надійних партнерів України. Вона допомагає ЗСУ з перший днів повномасштабної війни. Так, цього місяця було оголошено про виділення цією країною наймасштабнішого пакету військової допомоги для України, сумарна вартість якого становить пів мільярда фунтів стерлінгів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А днями британці разом з іншими союзниками додатково анонсували ще один пакет допомоги для ЗСУ на 150 мільйонів фунтів стерлінгів, що еквівалентно понад 217 мільйонам євро.

Нагадаємо, стало відомо, чим США пригрозили Путіну на випадок застосування ним ядерної зброї в Україні.